dokumenty archiwizacyjne
archiwizacja dokumentów

 

Spora część podmiotów gospodarczych w trakcie codziennej pracy boryka się z problemem braku szybkiego dostępu do informacji zawartych w dokumentacji papierowej, znajdującej się w zasobach archiwów zakładowych. Dostęp do nich, z uwagi na ilość zgromadzonej dokumentacji, staje się coraz trudniejszy i czasochłonny a przy rozproszonych strukturach organizacyjnych, w krótkim terminie wręcz niemożliwy. Rozwiązaniem dla tych jednostek jest stworzenie archiwum elektronicznego o efektywnym systemie zarz±dzania dokumentami firmy.

W swojej ofercie proponujemy rozwiązania :

 

 

Elektroniczne archiwum z dostępem on-line do dokumentów

 

 

 

 

 

 

ExtraDoc umożliwia przechowywanie dowolnego typu dokumentów i dostęp do nich on-line, przy użyciu zwykłej przeglądarki internetowej. Dzięki wbudowanej wyszukiwarce ułatwia i przyspiesza dostęp do potrzebnych informacji. Dodatkowe moduły pomagają usprawnić komunikację wewnątrz firmy, kontrolować dostęp do wybranych informacji a także zachować pełną historię zmian.

ExtraDoc zapewnia wymianę dokumentów pomiędzy pracownikami pracuj±cymi w jednej firmie czy lokalizacji, jak też z zewnętrznymi kontrahentami. Może znaleĽć zastosowanie także tam, gdzie potrzebne jest stworzenie centralnego repozytorium dokumentów dostępnego dla większej liczby osób.

ExtraDoc nie jest zamknięt± aplikacj±. Każde wdrożenie systemu traktowane jest indywidualnie, z uwzględnieniem nietypowych wymagań Klienta. Istnieje także możliwość rozszerzenia funkcjonalności o całkowicie nowe moduły.
Oprogramowanie udostępnia wielojęzyczny interfejs użytkownika.

 

 

Elektroniczne archiwum na CD lub DVD

 

 

ELO-office (Electronic Leitz Organizer) to :
 

Przenośne Archiwum na CD/DVD
Szybki Dostęp Do Zeskanowanych Dokumentów
Prostota Obsługi
Łatwe Zarządzanie Dokumentami
Szybkie Wydobywanie Potrzebnych Informacji

  

 

 

 

 

 
   Home | O nas | Usługi | Słownik | Digitalizacja | Kontakt  
Archiwizacja Dokumentów Archiwizacja dokumentów dokumenty archiwizacyjne Archiwizacja